גאפ סון שלנו

62 הצבעות

האו גאפ דול הוא אקדמאי מובטל שמנסה לעבור את הבחינה בשירות המדינה במשך שנים.
חברתו שין גאפ סון תומכת בו על ידי ביצוע מספר עבודות במשרה חלקית בתקווה שבסוף יצליח לעבור את הבחינה ויציע לה נישואים.
האם ההמתנה הארוכה תשתלם לבסוף?

 

השם בקוריאנית: 우리 갑순이
השם באנגלית: Our Gab-Soon
תרגום השם: גאפ סון שלנו
פרקים: 61
ז'אנר: משפחה, רומנטיקה, קומדיה
שנת יציאה: 2016
שחקנים:

 • Kim So-Eun
 • Song Jae-Rim
 • Jang Yong
 • Ku Do-Shim
 • Lee Mi-Young
 • Lee Bo-Hee
 • Kim Gyu-Ri
 • Yoo Sun
 • Choi Dae-Chul
 • Lee Wan

 

תודה רבה לצוות SoRim וללאה על התרגום המושקע!

 

עוד תכנים מסוג זה

49 תגובות

 1. הי מפרק 40 לא נפתחים הפרקים וגם פרק 29 אודה לכם אם תפתחו תודה מראש
  לטעמי סדרה מקסימה

 2. תודה על הסדרה, מאד מעניינת! יש מצב לתקן את פרק 29? הוא לא עובד בצפייה ישירה וגם לא בהורדה, תודה! 🙂

 3. ראשית אומר, כי הייתה לי בעייה לחזור לצפות לאחר ההפסקה הארוכה מחשש לאבד קשר עם ההתרחשויות שאם לוקחים אותן ברצינות חייבים לזכור כל פרט, הם מתפרשים על המון מערכות יחסים ככל שהסדרה מתקדמת ולא רק בזוג סו-רים. לאחר הנסיון הזה לא התחלתי צפייה עד שלא מסתיים תרגום. עם זו – לקחתי ברצינות והמתנתי שאוכל להתרכז רק בזה מרוב הערכה לסדרה הזו שבעיני היא סדרת מופת גם אם לא כולם יגדירו אותה כך. הסיבה היא רמות האותנטיות. פחות בהתחלה והרבה יותר ככל שהסדרה ממשיכה ודווקא מפרק 39 שממנו העלאת הפרקים התעכבה זה מתחיל להיות רציני יותר.
  בגאפ סון שלנו יורדים לפרטים כגון הריח של אדם שחי במצוקה, להבדיל מיצירות אחרות שלבד מריחו של הומלס מוחלט לא מתייחסים כמעט לנושא. גם פרטי פרטים אחרים, יורדים להמחשה עד כאב. סוגי מערכות היחסים הן הרבה מעבר למה שנמנה בתקציר, נראלי חלשו על כל אפשרות. התחושה היא כאילו אין תחום ואין דבר מהחיים האמיתיים, שלא נכנסו אליו שם. וזה מזעזע בפשטותו. עם המון הומור הזוי שיכול להיות גם הוא חלק אמיתי מהחיים הקוריאניים. גם מתיקות, אבל עוד משהו הרשים אותי וזה שקשה מאוד לתעב דמויות אכזריות וקטנוניות, לא משטיחים כדי ש"נאהב לשנוא". וההעמקה שעוד לא יצא לי לראות, בגיל שמעבר לאג'ומה ואג'אשי, ההיימוני והארבוג'י… בכיתי בגללם, שניהם! קשה להאמין אבל זה אפשרי.

   1. כי לא המלצתי עליה, רק הפניתי כשאורנה שאלה מה עוסק בפרק ב'. יש שעפו עליה וזה הרבה בגלל השחקנים, יש שקטלו אותה. אי אפשר להמליץ על 60 פרקים של דרמה שלעתים דומה לאיטיות (הקצב שלה משתנה, כמו בחיים) אלה רק למי שאוהב איטיות ואוהב ניואנסים דקים גם בלי מכות הלם בדרך, או כי הנושאים מדברים אליו. אותי הרשימה בפשטותה בתוך כל המהממות שיש וצריך לקחת בחשבון שאני כמעט לא צופה בחדשות או המדוברות ביותר אחרי שראיתי שאנשים בגללן מאבדים עניין ומתקשים לא לנטוש דרמות. ואם היה לי ספק שתהני מהתיאטלריות כאן – לעיל הסתפקתי בביטוי "הומור הזוי", אז כבר אין ספק.
    השחקנים הראשיים (ראשיים נוספים, כי הראשיים ברור מאליו) זה בכלל החמאה. האחות מסקנדל מזעזע שחבל שנעלמת כאן בשלב מסויים, השחקן מ"מלוהוליק", המנהלת האישית ממנקים בתשוקה וחזרה להומור ההזוי, מורה מ"אלוהי הלימודים" שתמיד תיאטרלי בקיצוניות אבל כאן הצליח להסוות את עצמו למרות סימן ההיכר הזה.
    ויש תוספת לגבי הורדות תרגום ב"גנוז".

 4. לכל המגיבים המקסימים פה, לא הפסקנו לתרגם וגם לא שכחנו. כרגע יש בעיה טכנית עם הפרקים, לכן זה לוקח זמן.

 5. אתם ממשיכות ומתרגמות סדרות אחרות סדרות ממש יפות אבל שכחתם את זאת וזאת סדרה ממש יפייפיה בבקשה תמשיכו לתרגם אותה בבקשה

 6. אהובה אני ראיתי את התגובות שלך גם מזמן וגם עכשיו שוב אני יודעת גם אני מאוד אוהבת את הדרמה הזאת אבל מתי שהו כאילו יסיימו לתרגם את הדרמה יש 60 פרקים בדרמה ותרגמו 39 שזה וואו עוד 21 פרקים נשארו אז זה לא כזה נורא אני חיכיתי ממש הרבה זמן ומזמן לא ראיתי לדרמה הזאת אבל אני רואה ש המתרגמות ממשיכות ומתאמצות ויש התקדמות היו פחות פרקים וכל הזמן הם מעלות עוד אז אל תדאגי!! הם יעלו גם אם יקח הרבה זמן בסוף נסיים את הדרמה הזאת !! אז פייטינג ולדעתי תמשיכי לחכות כי זאת דרמה מצויינת !! 🙀❤️

 7. אני יודעת שיקח זמן שיתרגמו את הדרמה הזאת אבל אני ממש אוהבת אותה ממש באמת עד כדי כך אני אוהבת את השחקנית הראשית היא מושלמת וגם התחלתי דרך אגב לראות ירוק עד כי השחקנית ממש טובה ואני גם אוהבת את הז׳אמר של הדרמה סליחה אם זה חצוף אבל באמת שזה לא בכוונה רעה אליכם כי אני יודעת שקשה לתרגם דרמות ולוקח מעל 10 שעות לתרגם פרק אבל גם בגלל הרבה סדרות חדשות התרגום של הסדרה הזאת מתעקבת וזאת סדרה טובה בבקשה תמשיכו לתרגם אותה ❤️❤️❤️

 8. ריף היקרה לא יעזור לך לבקש תרגום מהיר תקראי את התגובות הקודמות שלי ותביני שתצטרכי להמתין בן פרק לפרק משהו כמו 3+חודשים אני לא מגזימה אז תפסיקי לבקש וגם עדיף לך לא להמשיך ולראות את הסדרה כי זה מתסכל לראות ככה סדרה.
  כבר בקשתי שיעזרו למתרגמות בתרגום הזה והתנפלה עלי המתרגמת שאני חצופה .
  נכון מאד שאף מתרגמת לא חייבת לנו כלום!!
  אבל כבר התחילו לתרגם אז למה לגרום לנו לצפיה מורטת עצבים אפשר לתרגם אחת לחודש אבל יותר מזה כבר יצא הטעם של הסדרה לדעתי.
  שבת שלום

 9. אני ממש אוהבת את גאפ סון ממש ממש ממש ממש כל כך זאת סדרה מדהימה וכאילו אני ממש מחכה שיסיימו לתרגם אותה בבקשה תרגמו עוד 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️

 10. בבקשה אני מחכה ממש הרבה זמן לתירגום אני כל הזמן בודקת מתי אתם ממשיכות לתרגם בבקשה תתרגמו עוד פרקים 🙏🏻🙏🏻 ודרך אגב ראיתי המורד הונג גיל דונג זאת אחת הסדרות הנדירות ומדהימות שראיתי תודה רבה למתרגמת שתירגמה אותה ❤️❤️

 11. אממ מתי ממשיכים לתרגם את הדרמה? אני התחלתי לראות אותה לפני חצי שנה ותאמת שכאילו עד עכשיו לא סיימו לתרגם אותה ואני יודעת שלא תמיד יש לכם זמן לזה ושאתם מקדישות הרבה זמן מאמץ ועבודה בתירגום וכל זה אני יודעת שזו התנדבות, אני פשוט כל כך אוהבת את הדרמה הזאת ובגלל שהתרגום נעצר גם הצפייה שלי בה נעצרה ולא אכפת לי להתחיל לראות אותה מהתחלה שוב ושוב בשביל לראות את הפרקים המתקדמים שעדיין לא תורגמו פשוט אני ממש ממש אוהבת את הדרמה הזאת אתם יכולות בבקשה להמשיך לתרגמם אותה בבקשה 😥🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 12. ובבקשה לא לשבש את המסרים שלי באתר אתן כתבתן משפטים שלא אני כתבתי אותן אזז מי שעשת זאת תמחק את מה שכתבה בדיסקוס !

 13. כפי שכתבתי קודם תעשו מה שתעשו יותר לא אגיב מצידי תמחקו את הסדרה לצמיתות עדיף

 14. שרון מלמד היקרה!!
  סליחה אם פגעתי בך …אם תעשי חישוב כמוני רק בעוד שנתיים יסיימו לתרגם את הסדרה הזאת לכן חבל שבכלל התחילו לתרגם סדרה רבת פרקים יצא לי הטעם ממנה אם אין רצף של תרגום לא שווה לצפות בה יותר . והסדרה ממש יפה לדעתי לכן הגבתי ככה.
  אבל לשיפוטכם תעשו מה שתעשו אני יותר לא אגיב על הסדרה הזאת

  1. אהובה אביבי היקרה!!!!
   את מוזמנת לקרוא את מה שכתוב למעלה בדף. "הדרמה תתורגם לפי קצב המתרגמות". זה באדום, קשה לפספס. החוצפה שלך, לצפצף עליי ועל עדי ולקרוא למתרגמת אחרת מאתר אחר "להציל את הדרמה", היא מתחת לכל ביקורת. יש מלא אתרים באנגלית, את מוזמנת לראות שם.

 15. אדוה היקרה שלום לך
  אנא ממך תצילי אותנו את מתרגמת זריזה ומקסימה וכאן התרגום נתקע בכל פעם תקופה ארוכה תעשי משהו פליזזזז🙏

 16. ערב טוב למתרגמות היקרות שלנו 😀
  אני בודקת כמעט כל יום אם יצא תרגום להמשך הפרקים וכבר עברו ימים רבים….

 17. תודה רבה למתרגמות הנפלאות שימחתם אותי על תרגום הפרקים האחרונים מגיע לכם צל"ש👌 ראיתי את הפרקים בבת אחת מה לעשות אני אוהבת את הסדרה הזאת היא נפלאה!!אחכה בסבלנות לשאר הפרקים .
  חג שמח ויישר כח גדול על המאמצים שלכם .
  אני יודעת גם לפרגן לא רק להתלונן…..😆

   1. המתרגמת של גאפ סון נרדמה אולי הסדרה לא מעניינת אותה….
    בתאריך 9 בספט 2017 20:23, "Disqus" כתב:

 18. אני מחכה לתרגום של גאפ סון למרות שביקשתי כל כך הרבה פעמים עדין אין שינוי אז תמחקו את הסדרה וזהו אל תתנו לאנשים להתחיל עם הסדרה שלא יתאכזבו כמוני.

  1. צר לי שאת מאוכזבת, אבל אנחנו עדיין מתרגמות את הדרמה. החלטנו להעלות את כל שאר הפרקים ביחד במקום להעלות אחד בכל פעם. נורא אשמח אם תוכלו לגלות סבלנות. יש לנו עוד דברים בחיים מלבד לשבת מול המחשב כל היום.

  2. אני חייבת לשפוך את זה כי גם אני ניסיתי פעם לתרגם דרמה ואחרי חצי פרק התייאשתי…
   עם כל הכבוד- למתרגמת יש גם חיים משלה ועצם העובדה שהיא מתרגמת לנו דרמות לא ברורה מאליה!!
   מה גם שלה אין רווח מהעניין חוץ מתחושת סיפוק…
   אז תגובות מן הזן הזה לא לעניין לחלוטין!!
   אז בבקשה לא להיות כפויי טובה ואם לא נאה לך לחכות תראי עם תרגום לאנגלית או בתרגום גוגלי-לא חסרות אופציות.
   זהו! שפכתי..

   1. אני מסכימה אתך לגמרי. אבל יש באתר הזה נטיה להתעלם מהודעות. אפשר לומר שהדרמה הזאת כרגע לא בעבודה או משהו, אבל אפילו לשאלות על קישורים לא תקינים או שאלות שגרתיות שממש קל להשיב, אני עוד לא ראיתי פה התייחסות. מאוד מתסכל.

    1. לאתר אין שום נטיה להתעלם מאף הודעה.
     אך אין טעם שנענה כל פעם על אותה שאלה שחוזרת על עצמה. אמרנו שהפרקים יעלו. הסברנו מדוע היה עיכוב. לגבי קישורים לא תקינים, הכל מטופל בסופו של דבר. יותר מתסכל לקרוא הודעות מזלזלות שכאלה.

     1. בשום אופן לא מזלזלת, חלילה!
      אני מאוד מעריכה את העבודה הקשה ואת ההשקעה שלכם, במיוחד כשאני מכירה את זה מקרוב. גם לי היה אתר כזה (באנגלית) ולעולם לא הייתי מזלזלת, נהפוכו. רק שמתי לב שבהרבה דרמות אנשים שואלים שאלות ואין תגובה.
      אני מתנצלת אם ההערה שלי נשמעה מזלזלת, אבל ממש ממש לא זאת הייתה כוונתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top button