חוזה נישואים

69 הצבעות

לג'י הון יש אישיות צינית הודות לרקע המשפחתי שלו. למרות שהוא מגיע ממשפחה עשירה, הוא נולד מחוץ לנישואים כתוצאה של רומן בין גבר נשוי לאמו. מגיל צעיר הוא הופרד מאמו והתגורר בבית משפחתו העשירה. למרות הפרידה ארוכת השנים מאמו הביולוגית, כאשר נודע לו  שנותר לה זמן קצוב לחיות בעקבות שחמת הכבד שבה חלתה, ג'י הון הנואש מחליט לעשות הכל כדי להציל את חייה, אפילו אם המשמעות היא שיהיה עליו לשלם לאישה שתינשא לו בנישואים פיקטיביים כדי להשיג תורמת כבד לאמו.

היאה סו היא אלמנה ואם צעירה שעושה כל שביכולתה לפרנס את בתה, למרות כל מאמציה היא סוחבת חוב גדול שהשאיר אחריו בעלה המנוח ונרדפת על ידי כרישי הלוואות. בנוסף לכל הבעיות הפיננסיות שלה היא מגלה שיש לה גידול במוח ועליה לעבור טיפולים בהקדם אחרת היא עלולה לאבד את חייה. הנסיבות הללו והחשש מהבאות מביאים אותה להחלטה קיצונית ונואשת. היא מסכימה להינשא לג'י הון, לתרום לאמו את הכבד שלה כדי שתוכל לחזיר את החובות לכרישי ההלוואות ולוודא שלבתה יהיו אמצעי מחייה עד שתגדל ותוכל להתפרנס בכוחות עצמה.

הנישואים המזוייפים בין ג'י הון להיאה סו הופכים באופן מפתיע למערכת יחסים מיוחדת ומלאת רגשות עמוקים. מה יהיה גורלם והאם למערכת היחסים בניהם יהיה עתיד?

השם בקוריאנית: 결혼계약
השם באנגלית: Marriage Contract
תרגום השם: חוזה נישואים
פרקים: 16
ז'אנר: רומנטיקה, מלודרמה
שנה: 2016
שחקנים:

הורדה
100%
צפייה ישירה
100%

תודה רבה לכרמית על התרגום המושקע!

∗ קישורים אלו מסייעים לאתר להמשיך להתקיים! תודה!

תגיות

עוד דרמות בסגנון

Back to top button