הוואנג ג'ין יי

5 הצבעות

 

הוואנג ג'ין יי גדלה במשפחת אצולה במאה ה-16 בתקופת ג'וסון,
תקופה בה המעמד אליו אתה משתייך קובע את גורלך.
יום אחד היא מגלה כי נולדה מחוץ לנישואים, ולכן מעמדה נפשט ממנה.
כעת, אין בפניה ברירה אלא לוותר על החיים שהכירה, והיא מחליטה לחיות כגיסאנג.
כאקט אחרון של בחירה, היא מבלה את הלילה עם הגבר שהיא בוחרת, המשרת של משק ביתה – נומי.
כגיסאנג, ג'ין יי מקבלת מחמאות על יופייה, שכלה, כישרונה בשירה, ריקוד וכתיבת שירים.
למרות שהיא חייה חיים מלאים בגברים ומתנות יקרות ערך, חייה אינם אלא סיפור טראגי.

 

השם בקוריאנית:  황진이
השם באנגלית: Hwang Jin Yi
תרגום השם: הוואנג ג'ין יי
משך הסרט: 141 דקות
ז'אנר: 
היסטורי, רומנטיקה
שנה:
 2007
שחקנים:

 • Song Hye-Kyo
 • Yoo Ji-Tae
 • Ryu Seung-Ryong
 • Youn Yuh-Jung
 • Jeong Yu-Mi

 

תודה רבה לספיר על התרגום המושקע!

חלק 1

חלק 2

עוד תכנים מסוג זה

16 תגובות

 1. שבוע טוב!
  כמה אני שמחה לראות שהסרט הזה מתורגם.. חיפשתי אותו תחת דרמה ולא מצאתי .. קיבלתי המלצה חמה כששהיתי בקוריאה לראות את הסרט הזה ולא הצלחתי והבוקר החלטתי לראות אותו בתרגום לאנגלית ובחיפוש הופיעה לי שיש אותו באתר שלכם, תודה רבה רבה!

 2. ספיר יקרה
  תודה לתרגום סרט מעוללללה ומרגש זה.
  במיוחד כיון שמעוגן הסטורית …….אשמח לדעת מאיפה שאבו את גרעין המידע המדוייק .)

  קאסט מצויין השחקנית מדהימה ביופיה ובמשחקה סונג הי קיו והשחקן המוביל המדהים ביופיו גובהו ואיכות משחקו בעיני 'יו ג'י תה'
  מתאר תקופה ושיטת התנהלות חברתית קשה בעת ההיא המתיחסת לצעירה שגדלה כבת אצולה בית מושלם ולאחר ואבוד מעמדה יודעת שמעמדה החזק והבטוח ביותר הוא להיות 'גיסאנג' …..נשמע נורא אך היא יודעת לשמור על איכויותיה ובוררת את התנהלותה בחוכמה ובאצילות אופיינית .
  שוב ספיר מאוד אוהבת את התרגומים שלך כאן ובכלל תודה להשקעה

 3. רק מי חשב שבתוך ההכרזה החד משמעית שלך שראית כל מה שהסטורי היה מה להפנותך לכאן שזה אתר מסודר ומאורגן עם תגיות וממשק לחיפוש כך שאין סיבה לפספס דבר?
  *כחלק מהמאמץ שהוא מנת חלקך עבור עצמך – את אמורה להבחין שמה שעניתי קודם מופיע תחת שאלתך האחרונה אך לא עונה לה אלה נכתב מול זו שקדמה לה בזמן שכתבת אותה ונשלח בפועל לאחר ששלחת את.
  זה גם ממחיש לך חד משמעית איזה מאמץ מולך כמה שוברים את הראש לפרק את הפלונתרים. באמת לא הוגן לדלג על אף מילה. את לא חייבת לקרוא ואת לא אשמה שאני בשבי של עצמי כי כל כך רוצה שיהנו והרי איש גם לא חייב לענות, רק לתשומת ליבך.

 4. זו לא הטרחה… אלא הרצון הבלתי נלאה להבין מיד ולהגיב לעניין. יש שברורות לי הסיבות. נכון. ויש שלא מבינה מאופן הניסוח שנראה לך שאמורים להבין וזה לא קורה.. ומכאן התסכול ,כי אמורה, נכון? הפנית אחורה, שארענן דף "ולבדוק בכותרת שכלום לא אחרי שם הסדרה לא יכול להיות שלא באותו אתר מדובר". .ושוב גם עכשיו."בדיוק כמו כאן אני בהמתנה שתעני לי -בסדרה- אין שום הבדל." הכל תעלומה.ג'יבריש. ולא רק התעלומה שבעינייך על איך לא הבנתי את ctrl+f .
  וזהו. הפיוז נשרף והחולה מת. ואין צורך לנסות להחיות אחרי שרואים ברור את זה______________ על המסך במקום אותות חיים.

  1. עכשיו אני לא הבנתי מה כתבת, אם את מנסה לאמר שלא ברור ראי כאן שורת הדפדפן כי אנו בתגובות עם ג'יבריש אחרי שם הסרט. אם שם יש לך משהו אחרי שם הסדרה מחקי ולחצי אנטר במקום רק לרענן. אם לא תראי 5 תגובות נניח לזה עד שאחשוב על משו.

   1. היה הדבר היחיד שהדליק אור . ואז כששוב לא ראיתי יותר מ4 ,חשבתי להיכנס חיצונית ולא מהדף השמור. שזה דומה למה שהצעת, רק שמדברייך אי אפשר היה לי להבין את זה. כשאדם כותב משפט תמציתי ולא משפט מלא מסיבות ברורות , והוא חושב שיבינו .. אז הנה ,זה לא היה קורה בלי השיוך לדף בדברייך על 5 התגובות. עם התסכול ההדדי ,העקשנות השתלמה.
    Mission Accomplished

    1. לא הייתה לי שום דרך לדעת מעולם לא נתקלתי בדבר כזה שברתי את הראש מה יכול לפתור ואת מצפה שחוצמי להפנות כמו לכאן אדע מראש שיש מצב כזה? כשאת כתבת 4 זרקתי ניחוש לפתרון שמעולם לא הצטרכתי לעשות וגם לא יכלתי לבדוק כי אצלי לא הופיעה הבעייה!

     1. שאצלך לא הייתה הבעיה אלא אצלי. ראית שלא הבנתי וניסית בכל דרך שיכולת להבהיר. ועדיין זה לא התקדם לי להבנה:) ומשהו שאמרתי במקרה שם זרקור לצורך לשייך בכדי שאבין סוף סוף. אולי אני היחידה שיכולה להיתקע עם חלקי משפט כשאחרים יכולים להסיק את השלם.. ולכן לא נתקלת בדבר כזה קודם כדברייך ולא הצטרכת לזרוק ניחוש לפתרון. עדיין, אם תראי איך נתקעתי על ההתחלה יכולת להבין שמדברי ההפניה שלך לא הצלחתי לראות כיוון נכון.. כולל ההפניה לכאן שעוד יותר לא הובנה כי מה הקשר בין שני הוואנג.. זה בלבל. כמובן שלא היית צריכה כלום ואני יכולתי גם לא לשאול, וזה היה נסגר שם.

 5. יכולה לנשום. רווח לי. סוף סוף יש איפה לקרוא את שאלתך ..חח הבוקר הכנסת. אז ככה, כמו עוד סרטים/סדרות יפים/ יפות שרוצצצצה לראות כבר או כאלה שבצד ונשכחו . הזמן משמש פאקטור. לא ככה? סונג הי קיו משום מה לא הרשימה מספיק בהתחלה ועכשיו רואה אותה אחרת. נכון, לא ראיתי את הסרט עדיין ומזמזם לי עכשיו בראש שיר מהסדרה שרואה כעת:) בשונה מתחקירני היסטוריות, אני לא עסוקה במעוגן או לא. אבל אראה את הסרט ואז אגיב לזה ככל יכולתי.
  רק שיהיה ברור. כשאת אומרת או שואלת משהו שלא מבינה מקריאה עשירית ו/או מחפשת להבין או למצוא תשובה, אני על קוצים. מבינה?
  לכן מייל, פשוט, לעניין,פותר!

  1. נראה לי יש אצלך בלבול וחבל לי לשמוע שאת עשר פעמים מנסה להבין או שהטרחתי אותך. היו מקרים שבלית ברירה לא פירטתי את בהחלט יודעת למה, אבל הפעם זה לא המקרה, בדיוק כמו כאן אני בהמתנה שתעני לי בסדרה אין שום הבדל. רק במקרה רציתי לכתוב לך גם כאן אז "הבוקר הכנסתי" כשהבנתי שמשהו מסרב להיקלט ושוב נראה שפספסת שורה ראשונה ואחרונה הכי לעניין שאפשר…

 6. מאחר ואני ממש רוצה את תשובתך לסדרה אולי מכאן יעזור לך להבין. ממילא רציתי לשאול אותך גם על הסרט הזה, כי הבנתי שלא ראית אותו למרות שהסיפור אמור להיות נוגע גם בלי קשר לשחקנים האהובים (מאוד ושניהם) בסדרה, כאן זו סונג הי קיו שממש לא רק יפה, לי גם יצא לי לראות את סתיו בלבי דיי בתחילת הרומן שלי עם עולם הקיידרמות אז היא מהמשפיעות. אבל גם יו ג'י טאה שאת מאוד מעריכה משחק כאן אז איך לא צפית? את לא כמוני, את אוכלת סדרות כמו גרעינים אז סרטים בכלללאל קטן עלייך חח. רק מה שלא ברור לי האם זה סיפור הסטורי מעוגן ברמה כלשהי…
  לסדרה בדיוק כמו כאן פשוט רדי למטה והגיבי זה הכל.

  1. סוקי קטוניק סליחה

   אני פה סוף סוף לקראת השבת

   שוב היתה אי הבנה רבה
   מקווה שוןב שטוב

   1. היי ורד יקרה
    תודה להתמדה אני כאן
    איתך איתכן .

    מרפרפת רגע על הסרט לבדוק אם צפיתי כי לפי הרקע ראיתי משהו בנושא זה לא זוכרת כרגע את השם

    1. ורד וkda

     נכנסת לסרט לצפייה

     עכשיו

     לא ראיתי בעבר

     האם בתגובות יש מה המיועד לי ?

     אורנה

    2. ס-ד-ר-ה
     קולטת כמה מייאש? ורד לא דייקה באיות בהפנייה עבורך כי הסתמכה על אחד השיתופים ממך בנוגע לסוקי שמשחק בסדרה. ולהבדיל מהדילוג הכל כך לא הוגן על מילים שנכתבו במיוחד בשבילך היא זכרה והתייחסה לדברייך בדיוק אבל לא ארחיב במה מדובר סיימתי עם זה. היה לך השם בלטינית מפה גם אם לא זכרת שזה סוקי ולא יכלת למצוא קודם דרכו איות לטיני. אניח שהיא לא תחלום שהגעת לכאן ולא תראה הודעתך ואין מה להמשיך כאן היי הוגנת כלפי האתר אין מה לשאול רק להבין במקום לשאול ולקבל אותן תשובות קוראים מה שכבר נכתב עד שמבינים. הוגן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top button