הדרמות הקוריאניות של תחילת 2019

אין ספק ששנת 2018 הייתה שנה מוצלחת עבור עולם הדרמות הקוריאניות. זכינו לראות אינספור דרמות משובחות מכל הז'אנרים הקיימים, וכעת הגיע הזמן להיפרד משנת 2018 ולומר שלום לשנת 2019, שעד כה טומנת בחובה הבטחה לדרמות לא טובות פחות מאלו שהיו בשנה הקודמת. שרון שלנו הכינה לכם הצצה קטנה למה שמחכה לנו בחודשים הקרובים!

אחד הז'אנרים האהובים ביותר של הדרמות הקוריאניות אי פעם הוא כמובן ז'אנר הרומנטיקה.
בתחום הרומנטיקה יש כמה דרמות שגרמו לכותבת לחכך ידיים בהנאה:
1. Touch Your Heart (בקוריאנית: 진심이 닿다) – כל מי שראה את הדרמה "גובלין" בוודאי זוכר את מלאך המוות ואהובתו מהגלגול הקודם שפשוט הדהימו אותנו בכימיה שלהם. ועכשיו, השחקנים לי דונג ווק ו-יו אין-נה חוזרים אלינו בדרמה רומנטית חדשה. הדרמה תספר את סיפורם של עו"ד מוצלחת שמייצגת שחקנית שמתחזה למזכירה כדי לקבל תפקיד נחשק. הדרמה אמורה להתחיל בפברואר ברשת השידור TVN, שסיפקה לנו לא מעט קומדיות רומנטיות משובחות לאורך השנים. הדרמה מתורגמת באתר תחת השם לגעת בליבך.
2. באותה הרשת, דרמה נוספת תתחיל את שידוריה – Romance Is a Supplement (בקוריאנית: 로맨스는 별책부록), והפעם עם השחקן הכריזמטי לי ג'ונג-סוק, ולצידו תככב לי נא-יונג המוכשרת. הדרמה תתמקד בסיפור אהבה בין שני אנשים בשנות ה-30 לחייהם.
3. דרמת הרומנטיקה האחרונה והחביבה היא הדרמה When Camellia Blooms (בקוריאנית: 동백꽃 필 무렵), שתאריך השידור שלה טרם ידוע, אך מדובר במותחן רומנטי על אם חד הורית שמסתבכת עם שלושה גברים. השמועות אומרות שגונג היו-ג'ין (ששיחקה בדרמה הקנאה בהתגלמותה) תשחק את התפקיד הראשי.

הז'אנר הבא שלנו די פופולארי כרגע בקוריאה, למעשה מדובר על שני ז'אנרים מקבלים ואפילו חופפים – ז'אנר המתח וז'אנר הפשע. יש לא מעט דרמות בז'אנר שאמורות לצאת בקרוב, אבל נציג לכם את הדרמות העיקריות שמעוררות עניין רב.
1. Prometheus (בקוריאנית: 프로메테우스), דרמה שנמצאת בשלבי הפקה עוד מ-2018 ועוררה לא מעט עניין בקרב הגולשים. כאשר מדענים חשובים של פיתוח נשק גרעיני נעלמים בנסיבות מחשידות במדינת עולם שלישי, הרבה מדינות ממהרות לנקוט פעולה כדי למצוא אותם. דרום קוריאה שולחת את סוכן המודיעין הטוב ביותר שלהם ביחד עם עריק מצפון קוריאה למצוא את המדענים; אך הם נתקלים באישה מוזרה בשם סונג צ'ה-יול שמשנה את הכל.
2. ערוץ OCN הקוריאני ידוע בדרמות המתח המשובחות שלו, ובחודש פברואר אמורה לעלות דרמה עם קים נאם גיל האלוף. הדרמה תספר על כומר עם בעיות שליטה בכעסים, בלש ותובעת שמאחדים כוחות כדי למצוא את הרוצח של כומר הזקן.
3. דרמת מתח משפטית נוספת שאמורה לצאת בינואר היא Babel (בקוריאנית: 바벨). העלילה מספרת את סיפורו של צ'ה וו-היוק (פארק שי הו), שחייו משתנים מהקצה אל הקצה לאחר שאביו מת בתאונה מסתורית ואימו שמה קץ לחייה.
4. לי סונג קי וסוזי חוזרים לשחק ביחד בדרמת מתח שנקראת Vagabond (בקוריאנית: 배가본드). הדרמה תציג את סיפורו של שחקן פעולה מתחיל ששרד התרסקות מטוס, ומגלה שמדובר במזימה בקנה מידה לאומי.

טוב, הגיע הזמן לעבור לז'אנר האחרון, הז'אנר שאותו שרון הכי אוהבת, דרמות היסטוריות. כי מה יותר טוב מתככים של חצר המלוכה, משרתים נאמנים ורומנטיקה של פעם? הנה שלוש דרמות שהולכות לסחוף אותנו ב-2019:
1. The Crowned Clown (בקוריאנית: 왕이 된 남자) – רימייק לסרט ההיסטורי Masquerade, על ליצן חצר שהופך למלך בעקבות הדמיון המוחלט שלו למלך. את התפקיד המורכב הזה לקח על עצמו יאו ג'ין גו, ואנחנו מאחלים לו בהצלחה!
2. Hatch (בקוריאנית: 해치) – דרמה היסטורית עם ג'ונג איל-וו וגו אה-רה. העלילה מתרחשת בשושלת ג'וסון, ומספרת על 4 אנשים ממעמדות שונים שמתאחדים כדי לעורר שינוי בממלכה.
3. Asadal Chronicles (בקוריאנית: 아스달 연대기) – סונג ג'ונג-קי חוזר בדרמת פנטזיה היסטורית על אהבה, שאפתנות וטרגדיה.

זאת רק טעימה קטנה מהדרמות המופלאות שמחכות לנו בשנה הקרובה!

Back to top button