דרמות יפניות מומלצות לשנת 2018

קשה להצביע על הרגע המדויק שבו הנושא הפך לשכיח בישראל, אך ניתן פחות או יותר להבין מתי הכל התחיל, כאן באתר אסיה 4 (Asia4HB בשבילכם), שפתח צוהר למגוון אפשרויות ונגיש לכל מבקש. חובבי ז'אנר הדרמות היפניות ישמחו לדעת שהדרמות היפניות קיבלו בית חם באתרנו.
דרמות מובחרות כמו בשבילך במלוא הפריחה, יום שני העקוב מדם, הסינדרלה האחרונה ועוד רבות אחרות נמצאות אצלנו באתר.
לדרמות היפניות שמגיעות אלנו מארץ השמש העולה יש הרבה מה להציע לנו, לכן החלטנו לערוך רשימה של מיטב הדרמות מ-2018 שאנחנו חושבים שלא כדאי לוותר עליהן – הכינו את עצמכם למרתון… להלן רשימת הדרמות המומלצות לשנת 2018!

Stepmom and Daughter Blues
מיאמוטו, אבא לילדה בת 8, מתחתן עם אקיקו איוואקי בת ה-32, שחייה מוקדשים בעיקר לקידום הקריירה שלה. כעת, היא חייבת ללמוד כיצד להתמודד עם מטלות הבית בנוסף לגידול ילדה קטנה.
שחקנים: Ayase Haruka, Yutaka Takenouchi

Todome No Kiss
אוטארו דוג'ימה עובד בתור מארח פופולארי ומאד מבוקש. הוא מנצל את נתוניו האינטלקטואליים והפיזיים כדי לשבות את לקוחותיו.
בגלל תקרית מהעבר, הוא מאמין שהאהבה מאמללת אנשים. הוא מעוניין רק בכסף ובכוח ורוקם תוכנית להתקרב ליורשת תאגיד גדול, אך יום אחד אישה מסתורית בעלת עור חיוור ושפתיים אדומות מופיעה בפניו. היא מנשקת אותו והוא מת, אך למחרת בבוקר הוא חוזר לתחיה, ומבין שחזר 7 ימים אחורה בזמן. הדבר לא מרתיע אותו והוא נחוש להצמד לתוכניתו, אך האישה המסתורית עוקבת אחריו והוא שוב מת וחוזר לתחייה בעקבות הנשיקה שלה.
שחקנים: Yamazaki Kento, Kadowaki Mugi

Unnatural
דרמה רפואית שמתמקדת בצוות חוקרי מז"פ, שכל פרק מתמודדים עם מקרה מוות לא טבעי, ועושים כל מה שביכולתם להביא צדק לאותם קורבנות שמתו באופן מסתורי.
שחקנים: Ishihara Satomi, Iura Arata, Kubota Masataka

Good Doctor
רימייק לדרמה הקוריאנית המצליחה, על אוטיסט שמצליח לגבור על כל הסיכויים והופך למנתח מוצלח.
שחקנים: Yamazaki Kento, Ueno Juri, Fujiki Naohito

Switched
לאיומי קוהינאטה, תלמידת שנה א' בתיכון, נראה שיש הכל. היא חמודה וביישנית, ובדיוק קיבלה הצעת חברות מאחד הבנים. אך בדיוק כשהיא מתכוננת לצאת לדייט הראשון שלה, היא מקבלת שיחת טלפון מוזרה מחברתה לכיתה, זאנקו אומינה. זאנקו אומרת

שהיא עומדת למות, ואיומי צופה בה קופצת מגג הבניין. לפני שהיא מבינה מה קורה, היא מתעוררת בתוך גופה של זאנקו בבית החולים.
שחקנים: Tomita Miu, Kiyohara Kaya, Shigeoka Daiki

Miss Sherlock
מבוסס על סיפור רב המכר "שרלוק" של ארתור קונן דויל. רק שהפעם הדמויות האהובות של שרלוק הולמס וג'ון ווטסון הן נשים. ד"ר וואטו טאצ'יבנה חוזרת מעבודת התנדבות בסוריה, ושרה שלבי פוטאבה עובדת כיועצת חקירות במשטרה ועוזרת לפענח תיקים מוזרים ומורכבים. לאורך כל הסדרה, הצמד פותר תעלומה אחר תעלומה בעזרת כישורי האבחנה וההסקה יוצאי הדופן של מיס שרלוק.
שחקנים: Takeuchi Yuko, Kanjiya Shihori

Kioku
הונג'ו הידאיסה הוא עורך דין מוצלח בשנות החמישים לחייו, אשר מגלה כי הוא סובל מתסמינים מוקדמים של אלצהיימר. הוא שוכח דברים שעליו לזכור, ונזכר בדברים שהוא רוצה לשכוח. אחד הדברים שהוא רוצה לשכוח, זה את מות בנו בתאונת דרכים, שהאשם בה טרם נתפס. כעת, כשהוא מתחיל לאבד את זכרונותיו, הונג'ו מקדיש את שארית חייו לחשיפת העבר שלו ולמציאת הפושע בתאונת הדרכים.
שחקנים: Nakai Kiichi, Yuka, Izumisawa Yuki

The Vultures
במהלך תקופה כלכלית קשה ביפן, מאסאהיקו וואשיזו מנהל קרן הון זרה וחוטף ביקורת קשה על כך שהוא עוף טרף. הוא מנסה לקנות בנק וחברה נוספת אשר סובלת מקשיים כלכליים.
שחקנים: Ayano Go, Sawajiri Erika, Watabe Atsuro

זו רק דגימה קטנה מכל הדרמות הטובות שיצאו בשנת 2018.

Back to top button