עשרים

גיל עשרים מאופיין במקורות כגיל בו האדם נכנס באופן מוחלט לחברה הבוגרת. האמנם? צ'י הו, דונג וו ו-קיונג ג'ה הם חברים טובים עוד מימי התיכון. עם הגיעם לגיל 20, עליהם לבחור מסלול הולם לצעוד בו. לבחור בין המציאות לחלומות הילדות. צ'י הו (קים וו בין) הוא הפלייבו מבין השלושה. אמנם פלבויי ילדותי אך בעל תעוזה וכריזמטי. דונג וו (ג'ונהו) האמן הבוגר. למרות החזות הבוגרת – הנעורים הם חלק בלתי נפרד. קיונג ג'ה (קאנג הא-ניול) השקט והשקדן בעל ההשגים הגבוהים שיקרבו אותו למטרה. יחד השלושה מרכיבים משולש ומשלמים אחד את השני תוך כדי התבוננות מבחוץ על ימי התיכון, האחריות וההימנעות מקבלת החלטות פזיזות. אמנם, גיל עשרים הוא עדיין גיל בו ניתן לטעות וללמוד מהטעויות אך גם הטעויות מלמדות את השלושה: דרך החלום או דרך המציאות – עדיין יש לממש את המטרה, לא חשוב במה תבחר- העיקר שתצליח, יחד ניתן להתגבר על כל מכשול – חשוב שילוו אותך חברים טובים, תקופת הנעורים – חוויות וזיכרונות שתמיד נשמרים.

"עשרים" הוא הגירסה העדינה יותר לאמריקן פאי ולמרות ההבדל במנטליות עדיין ישנו הצורך לפרוק את התיסכול על כך יש הבדל עצום בין הרצוי לבין המצוי.

הסרט מכיל התבטאויות במילים לא עדינות. אמנם אין קטעים מיניים (בכל זאת, מדובר בדרום קוריאה) אך הקללות והסלנג ניכר בפיהם של החבר'ה הצעירים.

השם בקוריאנית: 스물
השם באנגלית: Twenty
תרגום השם: עשרים
ז'אנר: קומדיה
שנה: 2015

∗ קישורים אלו מסייעים לאתר להמשיך להתקיים! תודה!

תודה רבה לדלית על התרגום המושקע!

קישורים

 

Back to top button